Supervize a mentoring

Supervize

Supervize je pro psychoterapeuty, psychology, sociální pracovníky a další pomáhající profesionály samozřejmou, potřebnou a vyžadovanou součástí jejich práce. Je zárukou kvality poskytovaných služeb pomáhajícím profesionálem, protože jim pomáhá získat nadhled na svou činnost a roli, kterou v práci s klientem zastává, a rozvíjí jejich dovednosti. Současně je tato služba prevencí syndromu vyhoření. Stále více lidé z jiných profesí pracujících s lidmi (pedagogové, kouči, kariéroví poradci, manažeři, HR) služby supervizora vyhledávají a oceňují.

Čím to? Supervize nabízí reflexi, profesionální nadhled, nové pohledy a podněty pro řešení problémů, prostor zamyslet se a podívat se na danou situaci a problém z jiných úhlů pohledu. Je součástí profesního a osobního rozvoje, dokáže zefektivnit práci a komunikaci s druhými lidmi, pomáhá najít cestu, ocitneme-li se v situaci, kdy nevíme kudy dál, cítíme se vyčerpáni, unaveni, nebo příliš vtaženi do problému klientů či lidí, se kterými pracujeme.

Nabízím supervizi individuální, týmovou a manažerskou. Jsem supervizorkou zapsanou u České asociace pro psychoterapii.

Cena firemní supervize: 3000,- Kč / sezení (50 min.) on-line nebo osobně (+ náklady na čas na cestu a cestovné)

Cena individuální (soukromé) supervize: 2000,- Kč / sezení (50 min.) on-line či osobně v mé pracovně

Zvýhodněné ceny:

  • 1.500,- Kč/sezení (50 min.) pro absolventy INTECO, KPK, KVK a účastníky psychoterapeutických a supervizních výcviků, např. HERMÉS Group MUDr. Františka Matušky
  • Chcete si závazně rezervovat termín? Napište mi na e-mail: sylvie.navarova@smrov.cz

Mentoring

Mentoring pomáhá najít správný směr při výkonu odborné profese/činnosti. Mentor je zkušenější kolega, který se aktivně ptá na témata související s odbornými a etickými kompetencemi, edukuje, sdílí zkušenosti, inspiruje a dává doporučení k dalšímu vzdělávání a rozvoji.

Mentoring nabízím v oblastech, ve kterých mám profesní zkušenost, tj. psychologické poradenství/psychoterapie, kariérové poradenství, koučování a supervize.

Jsem mentorkou zapsanou u České asociace pro psychoterapii. Psychoterapeutům ČAP nabízím mentoring, který je standartní součástí dalšího vzdělávání pro absolventy výcviků ukončených v roce 2024 a později. Více info o povinnosti mentoringu zde.

Cena firemního mentoringu: 3000,- Kč / sezení (50 min.) on-line nebo osobně (+ náklady na čas na cestu a cestovné)

Cena individuálního (soukromého) mentoringu: 2000,- Kč / sezení (50 min.) on-line či osobně v mé pracovně

Zvýhodněné ceny:

  • 1.500,- Kč/sezení (50 min.) pro absolventy INTECO, KPK, KVK  a účastníky psychoterapeutických a supervizních výcviků, např. HERMÉS Group MUDr. Františka Matušky apod.
  • Chcete si závazně rezervovat termín? Napište mi na e-mail: sylvie.navarova@smrov.cz